زندگی در متاورس

زندگی در متاورس و اصطلاحات پیرامون آن


پس از وقوع پاندمی در سال 2019، شرکت ها و کاربران زیادی نیاز به کار از راه دور را احساس کردند. حضور در همایش های اینترنتی و ملاقات های از راه دور نیز ایده هایی برای شرکت در مجامع و دنیای مجازی را گسترش داد.
اگر منظور از هزینه های متاورس، استفاده کاربران از پلتفرم ‌ها و برنامه ‌های Metaverse باشد، آنها رایگان یا نسبتا رایگان هستند. پلتفرم ‌های معروف Metaverse مانند Decentraland و The Sandbox رایگان هستند. علاوه بر این، برنامه جدید VR متا به نام Horizon Worlds ، همچنین جهت دسترسی و کاوش در آن رایگان است.
اگر کاربران بخواهند در رویداد هایی مانند شرکت در سمینارهای ارگان ‌های مختلف، حضور در کنسرت خوانندگان و مهمانی های گوناگون وارد شوند باید هزینه ثبت نام یا بلیط ورودی را بپردازند. به عنوان نمونه، یک خواننده معروف آمریکایی در یک مهمانی مجازی متاورس برای معرفی توکن The Sandbox حضور داشت. کاربران علاقمند برای ورود به این مهمانی لازم بود که هزینه خرید یک NFT را بپردازند.
هنرمندان می توانند با پرداخت هزینه اجاره، املاکی را از صاحبان زمین در متاورس، کرایه کنند. سپس نمایشگاه ها و گالری هایی را برای نمایش NFT های هنری دیجیتال راه اندازی می کنند و کاربران جهت بازدید از این نمایشگاه ها بایستی قیمت بلیط ورودی را هزینه کنند.

 

پرینت

© طراحی شده توسط بهین استارت

V.1013